OBCHODNÝ ZÁSTUPCA NA TELEFÓNE / Tender Service s.r.o.

Ste komunikatívny a radi nadväzujete kontakty a vzťahy? Máte obchodného ducha a skúsenosti s aktívnym predajom po telefóne? Práve Vás hľadáme do nášho tímu!

Spoločnosť Tender Service s.r.o. bola založená v roku 2004 a už viac ako 18 rokov informuje spoločnosti na Slovensku o obchodných príležitostiach z verejného ale aj súkromného sektora.

Koho hľadajú?

Náplň práce kandidáta / kandidátky:
  • Telefonické kontaktovanie cieľovej skupiny potenciálnych záujemcov o službu,
  • nadväzovanie vzťahov s potenciálnymi klientmi s cieľom porozumieť potrebám firiem rôzneho zamerania a odvetví,
  • predstavovanie benefitov a výhod služby,
  • aktívny predaj služby po telefóne,
  • príprava cenových ponúk a zmlúv, vyjednávanie zmluvných podmienok a vedenie obchodných rokovaní,
  • telefonická a emailová komunikácia,
  • práca s interným CRM systémom – administratívna činnosť spojená s predajom a požiadavkami klientov,
  • starostlivosť o existujúcich klientov, poradenstvo a udržiavanie už existujúcich obchodných vzťahov.
    Požiadavky na kandidáta / kandidátku:
    • Skúsenosti s predajom,
    • výborné komunikačné schopnosti s dôrazom na telefonický prejav,
    • príjemné vystupovanie,
    • samostatne pracujúca osobnosť a zároveň tímový hráč,
    • skúsenosť z call centra alebo z obchodného prostredia,
    • orientácia na výsledky,
    • výborná počítačová gramotnosť,
    • znalosť anglického jazyka.

    Čo ponúkajú?

    • Zaujímavé, rozvíjajúce sa a na komunikáciu náročné pracovné prostredie,
    • priateľský menší kolektív, každý v tíme je pre nás dôležitý 🙂
    • útulný pracovný priestor,
    • zaujímavé finančné ohodnotenie,
    • gastro karta,
    • prax v perspektívnom a neustále napredujúcom obore,
    • práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s mnohoročnými skúsenosťami.
    Miesto práce: Trnava Dátum nástupu: ASAP Plat: 0 € – po dohode Kontakt:  michaela.uhlikova(at)tender.sk