STÁŽISTA / STÁŽISTKA / EDUCA International, o.p.s.

Si mladý, kreatívny a túžiš rozvíjať svoje schopnosti v oblasti podcastingu? EDUCA International, o.p.s., nezisková organizácia so zameraním na podporu mladých ľudí, hľadá práve teba! Staň sa súčasťou nášho tímu a pridaj sa k nám na nezabudnuteľnej ceste kreativity a vzdelávania.

EDUCA International, o.p.s. je nevládna nezisková organizácia založená za účelom podpory mladých ľudí prostredníctvom rôznych projektov (stáže v zahraničí, pomoc pri výučbe cudzích jazykov na školách, zavádzanie nových inovatívnych foriem pre neformálne vzdelávanie mladých bez kvalifikácie).

Koho hľadajú?

Náplň práce kandidáta / kandidátky:

  • nahrávanie podcastov,
  • príprava podcastového contentu (otázky),
  • spracovanie podcastového materiálu (postprodukcia),
  • plánovanie podcastov s absolventmi Erasmus+ programov,
  • uverejnenie hotového podcastu na Anchor a jeho propagácia na našich sociálnych sieťach,
  • uverejnenie hotového videa z podcastu na Youtube kanál a jeho propagácia na sociálnych sieťach.

Požiadavky na kandidáta / kandidátku:

  • žiadne predchádzajúce skúsenosti.

Typ pracovnej ponuky: stáž
Plat:
neplatená
Miesto práce:
Začiatok stáže:
po dohode
Dĺžka stáže: 2-12 mesiacov

Kontakt: educaops(at)gmail.com
Webová stránka: https://educaops.eu/cs/