OPERATIONS ASSISTENT / QUANTIOR GROUPE

Vstúpte do sveta neobmedzených možností s Quantior Groupe! Naša skupina, so širokým zameraním v oblasti priemyslu, hľadá nadšených a organizovaných jedincov, ktorí sa neboja výziev a majú v sebe energiu meniť svet.

QUANTIOR GROUPE zastrešuje 6 divízií, so širokým zameraním v oblasti priemyslu. Cieľom je poskytovať komplexný servis so špecifickým zameraním na hľadanie riešení na mieru podľa požiadaviek našich klientov.

Koho hľadajú?

Náplň práce kandidáta / kandidátky:

  • podpora a spolupráca s kľúčovými členmi manažmentu,
  • podpora v rámci projektového manažmentu, čo si vyžaduje dobrú znalosť obchodnej a tímovej agendy,
  • správa a koordinácia kalendárov v rámci plánovania ľudských zdrojov, projektov, výroby,
  • zastrešenie promptnej spätnej väzby klientom v rámci emailovej a telefonickej komunikácie,
  • reporting finančných a obchodných výsledkov,
  • aktívne zapájanie do chodu organizácie a prispievanie k ukončeniu projektov v stanovených termínoch,
  • administratívne činnosti súvisiace s riadením kancelárie,
  • prinášať energický a pozitívny prístup, inovatívne nápady a chápať a rešpektovať hodnoty a etiku organizácie,
  • práca v internom CRM systéme,
  • podpora tímu pri budovaní stratégie pre rast malých aj veľkých značiek,
  • kooperácia na rozbehnutých projektoch.

Požiadavky na kandidáta / kandidátku:

  • vysoko organizovaný, na detaily orientovaný človek,
  • schopného poskytovať komplexnú podporu managementu a členom tímu v rámci jednotlivých oddelení,
  • adaptabilný a schopný orientovať sa v rýchlo sa meniacom prostredí,
  • vynikajúce interpersonálne zručnosti, logické a kritické myslenie a inovatívny prístup k riešeniu problémov,
  • pokročilá úroveň MS Office vrátane Excel, Powerpoint a Word,
  • špičkový time management a schopnosť prioritizovať činnosti.

Čo ponúkajú?

  • Inovatívne prostredie, ktoré podporuje osobný rozvoj,
  • môžeš naberať skúsenosti aj v iných oblastiach než v rámci náplne práce,
  • koučing, mentoring,
  • každý deň príležitosť vzdelávať sa, kariérne rásť,
  • ambiciózny mladý tím so silnou motiváciou napredovať,
  • možnosť nadviazať a získať kontakty na medzinárodnej úrovni.

Typ pracovnej ponuky: stáž, DBPŠ
Plat:
5€/hod (brutto)
Miesto práce:
Trnava, Slovensko
Dátum nástupu:
  ASAP
Deadline na prejavenie záujmu: 31.12.2023
Kontakt: l.kyselicova(at)quantior.com
Webová stránka: www.quantior.com