LEKTOR/KA ŠPANIELSKEHO JAZYKA/ Venga! jazyky, s.r.o.

Oživ svoju vášeň pre španielčinu s Venga! jazyky, s.r.o. Si ohromený svetom jazykov a miluješ španielčinu? Máme pre teba príležitosť, pri ktorej tvoja vášeň pre jazyky neostane len pri tvojom srdci, ale prenesieš ju aj na našich študentov!

Venga! jazyky, s.r.o. – Zaoberáme sa výukou španielskeho a anglického jazyka, so zameraním na konverzácie, menšie skupinky a individuálne hodiny. Filozofiou je práve to, aby sa študenti naučili u nás rozprávať a používať jazyk v praxi. Preto aj hľadáme človeka, ktorého by bavilo odovzdávať študentom vedomosti i dobrú náladu.

Koho hľadajú?

Náplň práce kandidáta / kandidátky:

  • výuka španielskeho jazyka.

Požiadavky na kandidáta / kandidátku:

  • španielsky jazyk – pokročilý (C1),
  • najdôležitejšie je milovať španielčinu a výborne ju ovládať, a tiež vedieť ju podať a vysvetliť tak aby ju milovali študenti,
  • príjemné vystupovanie, proaktívny prístup k práci, dochvíľnosť, kreativita, radosť z učenia.

Čo ponúkajú?

  • Príjemné prostredie, flexibilný pracovný čas.

Typ pracovnej ponuky: skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Miesto práce:
Kollárova 34, Trnava
Plat:
10 – 12 EUR/hod.
Nástup:
ASAP, resp najneskôr január 2024
Kontaktná osoba: Ing. Veronika Gáliková
Telefón:
+421 907 179 472