REDAKTOR/KA / DigitalPortal.SITA.sk

Zasiahni do sveta IT a technológií s DigitalPortal.SITA.sk! Pripoj sa k nám a staň sa tvorcom obsahu pre náš dynamický portál. Ak máš záujem písať o najnovších technologických novinkách, recenziách a návodoch, sme tu pre teba. Rozvíjaj svoje schopnosti a posúvaj svoju kariéru v technologickom svete spolu s nami.

DigitalPortal.SITA.skteraz pod značkou SITA, je technologicky orientovaný formát, ktorý sa zameriava na najnovšie technologické správy, recenzie a návody. Tento portál svojim čitateľom prináša dôkladné analýzy a hlboký pohľad do sveta technológií, čím sa stáva neoceniteľným zdrojom informácií pre technologických nadšencov, profesionálov, ako aj pre bežných spotrebiteľov, ktorí majú záujem o najnovšie informácie z tejto oblasti.

Koho hľadajú?

Náplň práce kandidáta / kandidátky:

  • tvorba obsahu pre stránku digitalportal.sita.sk (písanie noviniek zo sveta IT a technológií, preklad zahraničných článkov a zdrojov).

Požiadavky na kandidáta / kandidátku:

  • študenti techniky, technických smerov, grafiky, žurnalistiky a marketingu (avšak to nie je podmienkou),
  • prehľad v oblasti, o ktorej chcú študenti písať a aspoň priemernú kvalitu písomného prejavu,
  • napokon aj čas – ak môžu písaniu obetovať hodinu až dve denne, je to ideálne (samozrejme, čas je vždy o dohode, sme v tomto veľmi flexibilní),
  • práca s WordPressom (v prípade potreby zaučíme).

Čo ponúkajú?

  • Veľkou výhodou do budúcna pri hľadaní práce je možnosť pridať si nové referencie a vylepšiť tak svoj životopis,
  • okrem písania študenti získajú ďalšie skúsenosti (s WordPress redakčným systémom, programovaním a ďalšími),
  •  naučíme ťa ako písať a poskytneme aj potrebné vedomosti, skúsenosti a know-how, ktoré môžu byť odrazovým mostíkom do tvojej kariéry,
  • každá firma v oblasti techniky, elektrotechniky, IT alebo grafiky vyžaduje prax, my, ako už rokmi skúsení profesionáli túto možnosť získať skúsenosti a prax radi ponúkneme vašim študentom, v oblasti techniky a technológii máme 15 ročnú prax a veľmi bohaté skúsenosti s výborným know-how,
  • každý praxujúci študent získa vedomosti a skúsenosti v oblasti IT, elektrotechniky, a pridružených oblastí, pri absolvovaní štúdia na škole s maturitou či výučným listom, si pri hľadaní zamestnania túto prax môže uvádzať priamo vo svojom životopise, sprievodnom liste atď.,
  • každý praxujúci študent pri tejto redakčnej činnosti (písanie článkov, noviniek) vykonáva priamo z pohodlia svojho domu, prípadne zo školy, je to jednoduché, a pritom veľmi dôležité.

Typ pracovnej ponuky: stáž
Plat:
neplatená
Miesto práce:
home office / online

Kontakt: info(at)digitalportal.sk
Webová stránka: https://digitalportal.sita.sk/