DOBROVOĽNÍK / DOBROVOĽNÍČKA / Youth for Equality

Máš záujem o aktívne zapojenie sa do pozitívnych zmien v spoločnosti? Youth for Equality hľadá do svojho tímu nového člena! Ako organizácia so zameraním na mládež vytvára priestor pre osobnostný a profesijný rozvoj mládeže a podporuje ich integráciu do spoločnosti. Aktuálne hľadajú ambiciózneho jednotlivca s láskou k medzinárodným projektom a záujmom o témy ako neformálne vzdelávanie, aktívne občianstvo či životné prostredie.

Youth for Equality je organizácia založená na Slovensku ako miestna mládežnícka iniciatíva s cieľom realizovať pozitívne zmeny a rozvíjať aktivity na miestnej, ale aj medzinárodnej úrovni v oblasti vzdelávania, trhu práce, životného prostredia, participácie mládeže pre osobnostný a profesijný rozvoj mládeže a ich integrácie do spoločnosti.

Koho hľadajú?

Náplň práce kandidáta / kandidátky:

  • spolupráca na medzinárodných projektoch a výpomoc s organizáciou lokálnych podujatí.

Požiadavky na kandidáta / kandidátku:

  • anglický jazyk aspoň na hovorovej úrovni,
  • dostatočná časová voľnosť dochádzať každý deň do officu v centre Trnavy,
  • výhodou je záujem o témy neformálneho vzdelávania, aktívneho občianstva a environmentalistiku.

Čo ponúkajú?

  • Získaš skúsenosti s projektovým manažmentom, organizačné a komunikačné zručnosti,
  • možnosť rozvíjať svoje talenty a pracovať s mládežou,
  • vybraný dobrovoľník získa mesačné vreckové,
  • príspevok na stravu a ubytovanie.

Typ pracovnej ponuky: dobrovoľníctvo
Plat:
0€ – dohodou
Miesto práce:
Trnava
Deadline na prihlásenie: 20.12.2023
Nástup: jar 2024
Doba trvania: 10 mesiacov
Kontakt: info(at)youthforequality.sk
Telefón: +421 911 160 966

Webová stránka: https://www.youthforequality.sk/

Pohovory s vybranými kandidátmi budú prebiehať v januári 2024.