Samostatný odborný kultúrno-výchovný pracovník pre oblasť vizuálneho umenia, propagácie a projektovú činnosť / Trnavské osvetové stredisko

Trnavské osvetové stredisko, klenot kultúry a vzdelávania, hľadá tvorivú dušu, ktorá bude hnacím motorom pre oblasť vizuálneho umenia, filmu a nových médií v regióne Trnava, Piešťany, Hlohovec. Ak máš vášeň pre kultúru, očarujúci prejav a odhodlanie prinášať svetlo do umenia, máme pre teba skvelú príležitosť!

Trnavské osvetové stredisko  je osvetovým zariadením so všeobecným zameraním, organizuje tvorivé aktivity na jednotlivých úsekoch kultúrno – osvetovej činnosti, sprostredkúva informácie a poznatky z kultúry, vedy a techniky, prehlbuje vzťah k vlastnému štátu, ku kultúrnej identite národa, národnostných menšín a etnických skupín a k starostlivosti o životné prostredie, vychováva umením a k umeniu najmä rozvíjaním záujmovej umeleckej činnosti.

Koho hľadajú?

Náplň práce kandidáta / kandidátky:

  • kultúrno-osvetová činnosť v oblasti vizuálneho umenia, filmu a nových médií v regióne Trnava, Piešťany, Hlohovec,
  • odborná metodická, vzdelávacia a poradenská činnosť, zameraná na pomoc kolektívom a jednotlivcom v oblasti amatérskej, vizuálneho umenia, filmu a nových médií,
  • dokumentácia, spracovávanie a prezentácia činnosti neprofesionálnych vizuálnych umelcov, filmárov a video tvorcov,
  • vytváranie metodických a vzdelávacích koncepcií podujatí pre oblasť neprofesionálneho vizuálneho umenia, filmu a nových médií,
  • manažérska príprava náročných kultúrnych podujatí v oblasti vizuálneho umenia, filmu a nových médií na celoštátnej úrovni, vrátane zahraničnej prezentácie,
  • spolupráca s odborníkmi v predmetnej oblasti, ich získavanie pre prácu v poradných zboroch, zapájanie do inštruktážnej, lektorskej a hodnotiacej činnosti,
  • spolupráca s ostatnými pracovníkmi organizácie na spoločných programoch a projektoch,
  • vypracovávanie správ, hodnotení a údajov v predmetnej oblasti,
  • tvorba projektov s cieľom získavania finančných prostriedkov na realizáciu kultúrnych a vzdelávacích podujatí v oblasti vizuálneho umenia, filmu a nových médií,
  • spolupráca na vytváraní záznamov kultúrnych podujatí,
  • dokumentácia a archivácia zvereného úseku,
  • príprava podkladov pre propagáciu a marketing osvetového strediska.

Požiadavky na kandidáta / kandidátku:

  • vysokoškolské vzdelanie II. stupňa,
  • prax minimálne 1 rok,
  • kultivovaný slovný a písomný prejav,
  • znalosť cudzieho jazyka vítaná,
  • organizovanie a plánovanie práce,
  • pružnosť v myslení,
  • improvizačné spôsobilosti,
  • samostatnosť,
  • analytické myslenie,
  • zodpovednosť, flexibilita, precíznosť,
  • komunikatívnosť,
  • práca s PC na úrovni expert,
  • vítané sú znalosti balíka softvérov Adobe (Photoshop, Illustrator, Premiere…),alebo iných ekvivalentných  aplikácii,
  • vodičské oprávnenie skupiny B vítané,
  • bezúhonnosť.

Čo ponúkajú?

  • Práca v stabilnom pracovnom prostredí,
  • priateľský menší kolektív,
  • dovolenka nad rámec Zákonníka práce,
  • príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie III.pilier ( po skúšobnej dobe),
  • finančný príspevok na stravu.

Typ pracovnej ponuky: plný úväzok
Plat:
od  973 EUR/mesiac (záleží od dĺžky praxe)  + všetky zákonné príplatky
Miesto práce:  Trnava
Dátum nástupu: 12.2.2024
Termín podania:  do 17.1.2024
Kontakt: simkova.ladislava(at)zupa-tt.sk
Webová stránka: https://www.osvetatt.sk/

Informácie o výberovom konaní

Počet výberových kôl – 1

Požadované doklady zasielajte na adresu miesta výkonu práce  v uzatvorenej obálke s označením „Výberové konanie VK-2024/1 „ a „NEOTVÁRAŤ“.,  resp. na e-mail: simkova.ladislava(at)zupa-tt.sk

Doručením svojich materiálov dávate našej organizácii súhlas na spracovanie Vašich osobných údajov v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov. Vaše údaje budeme spracovávať po dobu 3 mesiacov a následne budú zlikvidované.

Kontaktovaní a pozvaní na pohovor budú iba tí, ktorí vyhovujú požadovaným kritériám.