MARKETINGOVÝ/Á MANAŽÉR/KA / Delta Clinic

Vstúpte do sveta moderného zdravotníctva s Delta Clinic! Naša ambulancia je oázou inovácie, špecializujeme sa na diagnostiku, liečbu a korekciu pohybového aparátu. A práve teraz hľadáme kreatívneho jedinca, ktorý sa pridá k nášmu tímu.

Delta Clinic – Moderná ambulancia so zameraním na diagnostiku, liečbu a korekciu pohybového aparátu.

Koho hľadajú?

Náplň práce kandidáta / kandidátky:

  • Vytváranie a implementácia komplexnej marketingovej stratégie pre rast klientov
    firmy Delta Clinic.
  • Práca so sociálnymi sieťami, vytváranie obsahu a spravovanie online komunikácie.
  • Navrhovanie a implementácia reklamných kampaní na zvýšenie povedomia o značke.
  • Monitorovanie a analyzovanie výsledkov marketingových aktivít.
  • Riadenie a rozvíjanie popularitu firmy na trhu.

Požiadavky na kandidáta / kandidátku:

  • Schopnosť práce s grafickým nástrojom, najmä s Canvou.
  • Skúsenosť s prácou so sociálnymi sieťami a znalosť aktuálnych trendov.
  • Kreatívne myslenie a schopnosť prispôsobiť sa rýchlo meniacemu sa prostrediu.
  • Výborné komunikačné a organizačné schopnosti.

Čo ponúkajú?

  • Finančné ohodnotenie zodpovedajúce vašim schopnostiam a prínosu pre firmu.
  • Praktické skúsenosti v oblasti marketingu a budovania značky.
  • Možnosť aktívne prispievať k rastu a rozvoju spoločnosti.
  • Inšpirujúce pracovné prostredie a skvelý kolektív.
  • Príležitosť rozvíjať svoje nápady a aplikovať teoretické vedomosti do praxe.

Typ pracovnej ponuky: brigáda / spolupráca pre študentov a absolventov
Plat:
0€ – dohodou
Miesto práce:
Trnava

Kontakt: deltaclinictrnava(at)gmail.com
Webová stránka: https://deltaclinic.sk/