PROJEKTOVÝ/Á MANAŽÉR/KA KREATÍVNEHO CENTRA / Univerzita sv. Cyrila a Metoda v Trnave

Zapoj sa do rozvoja vysokoškolského vzdelania a inovácií. Univerzita sv. Cyrila a Metoda v Trnave ponúka jedinečnú príležitosť so zameraním na budúcnosť vysokoškolského vzdelávania. Od svojho vzniku UCM reflektovala na potreby spoločnosti a dnes hľadá dynamického jednotlivca, ktorý bude viesť projekty a inovácie v oblasti EÚ fondov, kultúrno-kreatívneho priemyslu a podnikateľského prostredia.

Univerzita sv. Cyrila a Metoda v Trnave bola založená zákonom č. 201/1997 Z. z. dňa 1. augusta 1997 a reflektovala na potrebu spoločnosti rozvíjať vysokoškolské vzdelanie v 90. rokoch minulého storočia. Hlavným poslaním univerzity je chrániť a šíriť poznanie a rozvíjať vzdelávanie na základe vedeckých poznatkov a tvorivej vedeckej a umeleckej činnosti, v duchu národných a všeľudských humanistických a demokratických tradícií.

Koho hľadajú?

Náplň práce kandidáta / kandidátky:

  • znalosť problematiky EÚ fondov a súvisiacej legislatívy (vypracovanie žiadostí o projekty);
  • znalosť a orientácia v kultúrno-kreatívnom priemysle so zameraním na oblasti médií, marketingu a digitálnych hier výhodou;
  • skúsenosti s projektmi zameranými na podporu podnikateľského prostredia, vzdelávania, cezhraničnej spolupráce výhodou (koordinačné a infraštruktúrne projekty).

Požiadavky na kandidáta / kandidátku:

  • vysokoškolské vzdelanie II. stupňa,
  • anglický jazyk – Stredne pokročilý (B2),
  • Microsoft Word – Pokročilý,
  • Microsoft Excel – Pokročilý,
  • prax v pozícii/oblasti výhodou,
  • bezúhonnosť,
  • komunikatívnosť, samostatnosť, spoľahlivosť, precíznosť, flexibilita, odolnosť voči stresu,
  • organizačné schopnosti, koncepčné myslenie a schopnosť pracovať v tíme.

Čo ponúkajú?

  • 5 dní dovolenky naviac,
  • príspevok na DDS,
  • benefity zo sociálneho fondu.

Informácie o výberovom konaní:

Prihláška s prílohami:

  • profesijný životopis,
  • overené doklady o vzdelaní a dosiahnutí vedecko-pedagogickej hodnosti,
  • prehľad prednáškovej a publikačnej činnosti,
  • súhlas so spracovaním osobných údajov https://www.ucm.sk/sk/vyberove-konania/ (www.ucm.sk, sekcia „ochrana osobných údajov“).

Typ pracovnej ponuky: TPP, plný úväzok
Plat:
1 076 EUR/mesiac *
Miesto práce:
Trnava

Termín nástupu:
február 2024
Predpokladaný termín ukončenia výberového konania:
8.2.2024
Kontaktná osoba: Ing. Ľubica Peterková
Telefón:
+421 335 565 126
Webová stránka: https://www.profesia.sk/praca/univerzita-sv-cyrila-a-metoda-v-trnave/

* podľa platných právnych predpisov v súlade so zákonom č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (základná minimálna zložka mzdy od 1076 € podľa počtu odpracovaných rokov + osobné ohodnotenie). Uchádzač musí spĺňať predpoklady pre výkon práce vo verejnom záujme v zmysle § 3 ods. 1 zákona č. 552/2003 Z. z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov, konkrétne musí mať úplnú spôsobilosť na právne úkony, musí byť bezúhonný a musí spĺňať stanovené kvalifikačné predpoklady a osobitné kvalifikačné predpoklady.