OBCHODNÝ/Á REPREZENTANT/KA / 24-pay s.r.o.

Potrebuješ si privyrobiť a zároveň sa obzeráš aj po práci, ktorá má potenciál do budúcnosti? Hľadáme nových kolegov – brigádnikov, ktorí by sa radi pohybovali v inovatívnom technologickom prostredí a zároveň majú radi obchod. Ak nemáš dostatok skúsenosti vôbec to nevadí, náš tím skvelých obchodníkov Ťa perfektne zaškolí.

24pay je slovenská spoločnosť, ktorá sa zaoberá najnovšími online technológiami v oblasti platobných služieb. Je súčasťou väčšej skupiny, známej ako Skupina DOXX, od roku 2023 vystupujúcej pod názvom FSM Group. Zastrešuje značky DOXXbet, DOXX – Stravné lístky, fpoho, Hotel Dubná Skala****, CODIUM a ďalšie.

Koho hľadajú:

Náplň práce kandidáta / kandidátky:

  • aktívne oslovovanie prevádzok, obchodov, kde budeš propagovať naše produkty a služby a to sú platobné terminály a platobné brány – predstav si, že ešte aj v dnešnej dobe existujú prevádzky, ktoré nepoužívajú platby online alebo platby kartou a to bude tvoj revír,
  • budeš teda aktívne hľadať nových klientov.

Požiadavky na kandidáta / kandidátku:

  • vynikajúce komunikatívne a prezentačné zručnosti,
  • príjemné vystupovanie,
  • zodpovednosť, samostatnosť, time-management, organizačné zručnosti,
  • cieľavedomosť, pozitívny prístup k výzvam,
  • chuť vzdelávať sa a neustále na sebe pracovať.

Čo ponúkajú:

  • Budeš mať flexibilnú pracovnú dobu, pracovať budeš vtedy, kedy to Tebe najviac vyhovuje,
  • pracovať budeš prevažne v teréne v okolí Tvojho bydliska – predovšetkým BB a TN,
  • flexibilný pracovný čas,
  • tablet, mobil,
  • zázemie v modernej slovenskej spoločnosti,
  • kolektív zložený z profesionálov, ktorí si vzájomne pomáhajú,
  • možnosť vzdelávania sa a rozvoja,
  • pravidelné firemné a teambuildingové akcie pre zamestnancov, ale aj rodinných príslušníkov,
  • grátis alebo zvýhodnené vstupenky na športové a kultúrne podujatia.

Typ pracovnej ponuky: na dohodu (brigády)
Plat: 6€ / hod
Miesto práce:
práca z domu

Termín nástupu: ihneď
Kontakt: Personálne oddelenie

Do názvu CV prosím uveďte meno a mesto, v ktorom chcete pôsobiť.
Viac informácií o ponuke nájdeš na: https://www.profesia.sk/praca/24-pay/O4749364