ASISTENT / ASISTENTKA OBCHODNÉHO RIADITEĽA TV JOJ / Slovenská produkčná, a.s.

Aj šoubiznis potrebuje obchodného riaditeľa. A ten potrebuje Vás! Zistite, ako vyzerá práca na obchodnom úseku vo svete šoubiznisu.

Slovenská produkčná, a.s. je spoločnosť, ktorá zastupuje Televíziu JOJ vo výrobno-riadiacich procesoch. Pre Televíziu JOJ Slovenská produkčná, a.s. zabezpečuje výrobu relácií, výrobu self-promotion, nákup akvizičných titulov, plánovanie skladby programu, predaj reklamy, štúdiovú a prenosovú techniku, služby informačných technológií, finančno-ekonomické služby.

Koho hľadajú:

Náplň práce kandidáta / kandidátky:

  • Riadenie činnosti sekretariátu obchodného riaditeľa.
  • Zabezpečovanie a prípravu materiálov pre porady a rokovania.
  • Vyhotovovanie zápisov a kontrola plnenia úloh z porád.
  • Plánovanie a dojednávanie termínov rokovaní obchodného riaditeľa s pracovníkmi spoločnosti a s externým prostredím.
  • Vedenie a aktualizácia databázy klientov a obchodných partnerov.
  • Vybavovanie, evidencia a archivácia korešpondencie.

Požiadavky na kandidáta / kandidátku:

  • schopnosť systematickej práce,
  • ochota rýchlo sa učiť nové veci,
  • zmysel pre detail a dôslednosť,
  • ekonomické, administratíva,
  • Anglický jazyk – Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk – Expert (C2).

Čo ponúkajú:

  • Osobným tréningom a rozvojom. S nami rastiete po celý čas.
  • Pracovnou dobou, pri ktorej si nájdete čas aj na kávu.
  • Parkovaním v areáli.
  • Nie sme korporát, máme svoje vlastné DNA.
  • U nás stabilita nie je iba pojem, je našou súčasťou.
  • Flexibilný pracovný čas.
  • Ponúkame perspektívne a stabilné pracovné miesto v dynamickom kolektíve, kde s radosťou podporíme Vašu kreativitu a iniciatívu aj v iných oblastiach formou vzdelávacích kurzov.
  • Du ju spííík ingliš? U nás sa naučíte cudzie jazyky priamo počas pracovnej doby.
  • Adaptačný proces u nás neznamená hodiť Vás do vody a nechať plávať, ale je to obdobie, počas ktorého Vás postupne oboznámime so všetkým, čo budete potrebovať, aby ste boli plnohodnotným členom nášho tímu a aby ste sa na pozícii cítili komfortne.
  • Pre milovníkov športu máme MultiSport kartu a vstupenky na futbalové zápasy.
  • Milovníkom kultúry sme pripravili vstupenky na sezónne podujatia ako napríklad kino, festivaly, koncertné podujatia.
  • Na rodinný výlet Vás pošleme do Tatralandie a Bešeňovej alebo na zimnú lyžovačku do Jasnej, Vysokých Tatier alebo do Rakúska.
  • Radi občas vypneme a zregenerujeme svoje sily na našich spoločných akciách ako sú športové hry, vianočné večierky, grilovačky, husaciny, alebo teambuildingy.
  • Poteší Vás aj darček v podobe JOJ PLAY stream platformy, ktorá obsahuje populárne filmy, či seriály každého druhu.
  • Okrem firemného merchu Vás čakajú aj malé darčekové prekvapenia v rámci celého roka a finančné odmeny.
  • Zvýhodnené produkty a služby 365.bank a možnosť získať rôzne iné zľavy na služby, či produkty našich partnerov.
  • Na zdraví našich kolegov nám záleží, a preto radi realizujeme programy o prevencii a zdravom životnom štýle prostredníctvom dní zdravia.
  • Je toho ešte oveľa viac, ale to si už povieme osobne. Čo na to poviete? Je čas chystať welcome drink?

Typ pracovnej ponuky: plný úväzok
Plat: 1 150 EUR/mesiac+ pohyblivá zložka, výška nástupnej mzdy bude upresnená v rámci výberového konania a bude sa odvíjať od skúseností vybraného kandidáta
Miesto práce:  Brečtanová 1, Bratislava
Deadline: 31.03.2024
Termín nástupu: ihneď
Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Adamcová