ANIMÁTOR/KA V ŠKOLÁCH V PRÍRODE / Animačný tím M21

Hľadáme animátorov pre Školy v prírode! Chceš prežiť nezabudnuteľné leto plné zábavy a hier? Animačný tím M21 hľadá energických a kreatívnych animátorov pre letné Školy v prírode v Prešovskom a Košickom kraji.

Animačný tím M21 pôsobí na animačnom trhu viac ako 14 rokov. V rámci našich aktivít sa orientujeme prevažne na voľnočasové aktivity pre deti a mládež. Spolupracujeme s veľkým množstvom školských zariadení, miest, obcí, firmami a hotelmi, ktorým pripravujeme rôzne podujatia na kľúč, prípadne oslavy MDD, oslavy príchodu Sv. Mikuláša, Halloween party, Karnevaly, Športové dni, Teambuildingy, letné a zimné detské tábory a podobne.

Koho hľadajú:

Náplň práce kandidáta / kandidátky:

  • ide o brigádu v mesiacoch apríl, máj, jún 2024,
  • pracuje sa podľa rozpisu štandardne od utorka do štvrtka, prípadne podľa potrieb klienta od pondelka do štvrtka, maximálne 5 hodín denne:  v rámci popoludňajšieho programu od 14:00 do 17:00 hod. a v rámci večerného programu od 19:00 do 21:00 hod,
  • ak nie ste na pozícii hlavného animátora, sa zúčastňujete na aktivitách, ktoré sú už pripravené – zabezpečujete ich chod, vediete skupinu detí a pod.,
  • vašou úlohou je dohliadať na bezpečný priebeh pripravených aktivít a nesiete zodpovednosť za pridelený animačný materiál,
  • nenahrádzate úlohu pedagóga, dozor nad deťmi, zabezpečuje počas animačného programu, prítomný pedagogický dozor.

Pri práci animátora v škole v prírode si vyskúšate:

  • hry s deťmi,
  • tance,
  • tvorivé dielne,
  • športové aktivity,
  • súťaže pre deti,
  • večerný program.

Požiadavky na kandidáta / kandidátku:

  • príjemné vystupovanie,
  • tímovosť,
  • zodpovednosť,
  • komunikatívnosť,
  • energickosť,
  • pozitívny vzťah k pohybu a športu,
  • organizačné schopnosti,
  • pozitívny vzťah k deťom,
  • kreativita,
  • samostatnosť,
  • divadelné alebo tanečné schopnosti sú výhodou.

Čo ponúkajú:

  • Pred samotným spustením projektu Škôl v prírode 2024 – vás zaškolíme a dostanete všetky potrebné informácie o školách v prírode a o programe, ako aj iné, pre zdarný priebeh projektu Škôl v prírode 2024, dôležité informácie,
  • počas vašich úvodných krokov v rámci škôl v prírode budete vždy v tíme skúsených animátorov, ktorí vám v prípade potreby poradia a pomôžu,
  • v rámci brigády u nás môžete profesijne napredovať; to znamená, keď začnete na pozícii animátor a v práci sa osvedčíte, môžete sa dostať na pozíciu hlavného animátora a teda mať na starosti daný termín školy v prírode, to znamená, že budete mať na starosti tím animátorov vy a vy im budete posúvať inštrukcie  a organizačne zabezpečovať animačný program danej školy v prírode.

Typ pracovnej ponuky: na dohodu (brigáda, sezónna, študentská a iná)
Miesto práce: Prešovský a Košický kraj– v rámci rozpisu, ubytovanie v prípade potreby zabezpečené ZDARMA.
Termín:  apríl – jún 2024
Pracovný čas: JEDEN turnus ŠvP zvyčajne 3 dni) od Utorka do Štvrtka

Plat: pracuje sa 5 h denne, od 33,- € / 1 deň;  od 6,50,- € / 1 hodina
Kontaktná osoba: Simi
E-mail: uchadzac.atm21(at)gmail.com
Telefón: +421 904 169 969

Viac informácií a registráciu nájdete na nasledovnej stránke: https://atm21.sk/brig