OFFICE MANAŽÉR/KA / Samosprávne kraje Slovenska

Si pripravený na novú výzvu v oblasti verejnej správy? Združenie Samosprávne kraje Slovenska (SK8) hľadá ambiciózneho jedinca, ktorý sa chce podieľať na administratívnom chode kancelárie a iných dôležitých úlohach združenia. Táto pozícia ponúka možnosť zapojiť sa do prípravy programových podujatí a rokovaní odborných sekcií, technicko-materiálne zabezpečenie rokovaní zhromaždenia a spracovanie návrhov materiálov na rokovania.

Združenie Samosprávne kraje Slovenska (skrátene “SK8”) – je dobrovoľným, záujmovým, na štáte i politických stranách nezávislým združením samosprávnych krajov Slovenskej republiky. Členmi združenia sú všetky samosprávne kraje SR.

Koho hľadajú:

Náplň práce kandidáta / kandidátky:

  • zabezpečenie administratívneho chodu Kancelárie SK8 a úloh s tým spojených,
  • príprava programových podujatí združenia, ako aj rokovaní odborných sekcií SK8,
  • technicko-materiálne zabezpečenie rokovaní Zhromaždenia združenia,
  • príprava a spracovanie návrhov materiálov na rokovania Zhromaždenia združenia,
  • príprava podkladov a odborných stanovísk,
  • evidencia spisov, korešpondencia, účtovníctvo,
  • vyhľadávanie a príprava projektových žiadostí,
  • aktívna komunikácia s ministerstvami a partnermi združenia.

Požiadavky na kandidáta / kandidátku:

  • minimálne vysokoškolské vzdelanie II. stupňa,
  • schopnosť plánovať, organizovať, implementovať rozhodnutia a schopnosť dôsledne doťahovať riešenie úloh,
  • spôsobilosť pracovať proaktívne a samostatne,
  • výhodou prax v oblasti verejných politík, regionálneho rozvoja v rámci kraja,
  • anglický jazyk na úrovni min. B2,
  • komunikačné zručnosti,
  • analytické myslenie,
  • účtovníctvo výhodou,
  • bezúhonnosť,
  • flexibilita.

Zoznam požadovaných dokladov:

  • profesijný štruktúrovaný životopis,
  • motivačný list.

Typ pracovnej ponuky: TPP
Miesto práce: Trnava
Termín nástupu: ASAP
Plat: základná zložka mzdy 1400 EUR + možnosť priznania variabilnej zložky mzdy v závislosti od výkonu zamestnanca

Deadline na prejavenie záujmu: 12.5.2024
E-mail: ludske.zdroje(at)trnava-vuc.sk
Telefón: 033/55 59 352